Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińskiego
w Krakowie

31-935 Kraków   os. Handlowe 4   telefon: 12-644-24-75   e-mail: sekretariat@zsos1.pl


« powrót główna
DYŻURY NAUCZYCIELSKIE 2017/2018
Nazwisko i Imię Dzień Godzina Miejsce
Brońka Ewelina piątek 14:35-15:20  
Burek Anna środa 9:50-10:35  
Ciesielska Aleksandra czwartek 12:45-13:30 pokój nauczycielski
Ćmil Marek środa 14:30-15:15  
Drajewicz Urszula czwartek 13:40-14:25 Sala 40
Florczyk Joanna wtorek 16:15-16:35  
Frączyk Bogusława poniedziałek 14:45-15:45  
Głowacka-Żmuda Joanna środa 13:30-14:30 Sala 17
Grzyb Maciej wtorek 11:40-13:30 kantorek 12/hala
Guzik-Jurkowska Magdalena środa 10:45-11:30 pokój nauczycielski
Haniebnik Bogdan piątek 11:40-12:25 sala 49
Jarosz Bartłomiej poniedziałek 13:40-14:25  
Jaskowiak Marta czwartek 8:55-9:40 pokój nauczycielski
Justyniak Marek czwartek 11:00-12:00 pokój nauczycielski
Kaduszkiewicz Dorota poniedziałek 9:00-10:00  
Kędziora Anna wtorek 9:00-9:45 pokój nauczycielski
Kornaś Dorota piątek 8:00-8:45 pokój nauczycielski
Krawczyk Krzysztof wtorek 13:40-14:25 pokój nauczycielski
Krzywda Halina czwartek 11:40-12:25 pokój nauczycielski
Kwartnik Anna wtorek 8:55-9:40 sala 41
Lewandowska Dorota poniedziałek 14:30-15:00 Sala 32
Łuszczkiewicz Elżbieta piątek 7:10-7:50  
Mędel Marta poniedziałek 12:45-13:30 Sala 37
Mędrecka Małgorzata środa 9:50-10:35  
Muniak Michał środa 17:30-18:30  
o.Karol środa 11:30-12:30  
Pawińska-Guzińska Kazimiera poniedziałek 10:35-11:30 sala 22
Pawlik Urszula wtorek 11:40-12:25 pokój nauczycielski
Pietrzyk Iwona poniedziałek 13:30-14:30 hala
Pisaniak Katarzyna poniedziałek 10:45-11:30 pokój nauczycielski
Radwański Paweł wtorek 9:50-10:35 pokój nauczycielski
Rońska-Augustyn Małgorzata wtorek 14:30-15:15 sala 39
s.Baran Elżbieta wtorek 12:30-13:30  
Sadowska Dorota wtorek 11:40-12:25 Sala 22
Sowińska Elżbieta poniedziałek 8:55-9:40 pokój nauczycielski
Stojak Agnieszka środa 8:55-9:40 pokój nauczycielski
Stopa-Piwowarczyk Anna czwartek 11:40-12:25 pokój nauczycielski
Szczurek Joanna piątek 10:45-11:30 pokój nauczycielski
Szydłowska Agata środa 8:00-8:45  
Szydłowski Bogdan piątek 12:45-13:30  
Ślusarczyk Ewa czwartek 10:45-12:25  
Świerczek Anna środa 14:30-15:15 sala 50
Włodarczyk Grzegorz środa 8:00-8:45 sala 44
Wojtusik Michał poniedziałek 13:40-14:25 sala 33a
Wróbel Łukasz wtorek 17:00-18:30  
Zachwieja Alina poniedziałek 10:30-11:30 Sala 22
Zajączkowski Grzegorz środa 10:30-11:30 pokój 13
Zalas Marta wtorek 16:10-17:00 Sala 18

strzałka do góry

Osób online: 1