Szkoła Podstawowa nr 91
im. Janusza Kusocińskiego
w Krakowie

Funkcjonowanie placówki SP91

Szanowni Państwo, zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zwracamy się z prośbą o wykorzystanie innych sposobów załatwiania spraw, niż bezpośrednia wizyta w siedzibie szkoły do dnia 10 kwietnia 2020r. włącznie (z…
Przeczytaj więcej

INFORMACJE DLA RODZICÓW PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW – 2020/ 2021

INFORMACJE  DLA  RODZICÓW  PRZYSZŁYCH  PIERWSZOKLASISTÓW – 2020/ 2021  

Wakacje !!!

 

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020r.

W piątek 26 czerwca zakończył się wyjątkowy rok szkolny.  Rozpoczął się inauguracją obchodów 60-lecia powstania naszej placówki, a zakończył tak nietypowo. Dzieci odebrały świadectwa i nagrody w niespotykanych jak dotąd warunkach.  Kolejna karta historii, której byliśmy świadkami.

Dzień Ojca

Z okazji Dnia Ojca nasi uczniowie przesyłają życzenia i spełniają marzenia…

Konkurs ekologiczny „Jak być eko, czyli poradnik młodego ekologa”.

W maju 2020 r. został zorganizowany on-line konkurs biblioteczno-ekologiczny „Jak być eko, czyli poradnik młodego ekologa”.  Wszystkie nadesłane prace konkursowe były zgodne z tematem oraz odpowiadały ogólnym wytycznym dotyczącym formy. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie samodzielnie książki poświęconej dobrym praktykom ekologicznym w codziennym życiu ucznia.

100 Rocznica Urodzin papieża Jana Pawła II.

W tym roku obchodzimy 100 Rocznicę Urodzin naszego wielkiego rodaka papieża Jana Pawła II.  Tak wspomnienie o Nim,  Jego życiu i słowach utrwalili uczniowie klas I-III naszej szkoły.

CZERWONE MAKI – BOHATEROM MONTE CASSINO

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica klasy 2 A Pola Włodarczyk, równocześnie przedstawicielka Małego Samorządu Od Kusego oraz Dzielny Niedźwiadek 20 Gromady Zuchowej Szczepu ZHP Czerwonych Maków im. Bohaterów Monte Cassino wzięła udział w nagraniu ogólnopolskiego spotu filmowego CZERWONE MAKI – BOHATEROM MONTE CASSINO.

Bukiety róż i moc życzeń od uczniów klas III

Z okazji Dnia Mamy uczniowie klas trzecich przesyłają moc gorących życzeń i podziękowań dla swoich ukochanych Mam …

Serce dla Mamy – Uczniowie klas I

W dniu Święta Mamy uczniowie klas pierwszych przesyłają bukiet gorących serc…

Uczniowie klas II ślą życzenia…

Z okazji Dnia Mamy uczniowie klas drugich przesyłają bukiety kolorowych kwiatów i najszczersze życzenia …