Szkoła Podstawowa nr 91
im. Janusza Kusocińskiego
w Krakowie

KOMUNIKAT STOŁÓWKA

Stołówka szkolna rozpoczyna prace od 1 Października 2020 r. Zapisy prowadzone są wyłącznie drogą telefoniczną u ajenta stołówki szkolnej pod numerem telefonu: 509-972-070 lub meilowo: aldenteobiady@op.pl Przy zapisach za pomocą meila proszę podac numer telefonu rodzica. Decyzje z MOPS prosimy wysyłać na meila w formie zdjecia lub skanu lub MMS na telefon komórkowy ajenta. JEDYNĄ…
Przeczytaj więcej

Zajęcia dodatkowe Music & More

Oferta przesłana przez firmę Music&More:  W związku z sytuacją epidemiologiczną postanowiliśmy zaoferować Państwa dzieciom możliwość korzystania z naszych zajęć dodatkowych w formie online.

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie! Drodzy uczniowie!         Z ogromną radością powitamy naszych uczniów w progach naszej szkoły w dniu 1 września 2020 r. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z naszymi wychowankami oraz Państwem!

WAŻNE! Zmiana dotycząca zebrań z rodzicami

Szanowni Państwo, W związku z wprowadzeniem dnia 27.08.2020r. w Krakowie strefy żółtej nastąpiła zmiana organizacji zebrań z rodzicami w dniu 01.09.2020r. Informujemy, że:

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 – 1 września 2020 r.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021. Uczniowie klas 2-3 Uczniów klas 2-3 zapraszamy wraz z tylko jednym opiekunem prawnym bezpośrednio do przydzielonych  sal. Prosimy o skorzystanie z wyznaczonych wejść do szkoły.   Po spotkaniu z uczniami odbędą się zebrania z rodzicami. Obecność rodziców jest nieobowiązkowa – wychowawca klasy w dniu 01.09.2020r.…
Przeczytaj więcej

INFORMACJE DLA RODZICÓW PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW – 2020/ 2021

INFORMACJE  DLA  RODZICÓW  PRZYSZŁYCH  PIERWSZOKLASISTÓW – 2020/ 2021  

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020r.

W piątek 26 czerwca zakończył się wyjątkowy rok szkolny.  Rozpoczął się inauguracją obchodów 60-lecia powstania naszej placówki, a zakończył tak nietypowo. Dzieci odebrały świadectwa i nagrody w niespotykanych jak dotąd warunkach.  Kolejna karta historii, której byliśmy świadkami.

Dzień Ojca

Z okazji Dnia Ojca nasi uczniowie przesyłają życzenia i spełniają marzenia…

Konkurs ekologiczny „Jak być eko, czyli poradnik młodego ekologa”.

W maju 2020 r. został zorganizowany on-line konkurs biblioteczno-ekologiczny „Jak być eko, czyli poradnik młodego ekologa”.  Wszystkie nadesłane prace konkursowe były zgodne z tematem oraz odpowiadały ogólnym wytycznym dotyczącym formy. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie samodzielnie książki poświęconej dobrym praktykom ekologicznym w codziennym życiu ucznia.

100 Rocznica Urodzin papieża Jana Pawła II.

W tym roku obchodzimy 100 Rocznicę Urodzin naszego wielkiego rodaka papieża Jana Pawła II.  Tak wspomnienie o Nim,  Jego życiu i słowach utrwalili uczniowie klas I-III naszej szkoły.