im. Janusza Kusocińskiego

UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Konkurs „Pięknie czytam”

Dnia 4 czerwca odbył się Konkurs „Pięknie czytam”. Uczestniczyli w nim uczniowie z klas trzecich. Każdą klasę reprezentowało dwóch uczniów. Zadaniem dzieci było przeczytanie pięknie i poprawnie, fragmentu lektury z klas 1-3. Jury w składzie pani bibliotekarka- Aleksandra Błażewicz oraz Bożena Wojtyłko oceniały m.in. poprawność przeczytanego tekstu, intonację oraz jego interpretację.

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Ortofanek

10 czerwca w SP 98 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Ortofanek. Reprezentantami naszej szkoły byli: Sebastian Słonina z klasy III c i Patryk Klim z III a. Sebastian Słonina uzyskał największą ilość punktów i zdobył I miejsce.

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że 26 maja odeszła od nas Pani Małgorzata Rybska – Wicedyrektor szkoły, droga koleżanka, długoletni, zaangażowany pedagog, wspaniała nauczycielka i wychowawczyni.

OFERTA – UBEZPIECZENIE NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Szanowni Państwo, Informujemy, że oferty na ubezpieczenie dzieci przyjmowane są do dnia 6.06. w sekretariacie szkoły. Zainteresowanych zapraszamy do przedstawienia oferty na zebraniu w tym dniu o godz.18.00 .   Społeczna Rada Rodziców

Zaczytana zakładka

W dniu 12 kwietnia 2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w międzyszkolnym konkursie plastyczno-literackim pt.: „Zaczytana zakładka” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie.

Nowa Huta w lapbookach

W dniu 15 maja 2019 r. W Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida odbyło się uroczyste wręczenie nagród w międzyszkolnym konkursie pt.: „Nowa Huta ukryta w lapbookach” zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Krakowie, Filia w Nowej Hucie w ramach obchodów 70-lecia powstania Nowej Huty.

Ogólnopolski Konkurs ” Moja wymarzona rybka”.

W kwietniu uczniowie klasy II d Klaudia Gorczyca, Maja Gos, Lilianna Siwek, Michał Jędras, Julia Kielar i Wiktoria Jeziorska wzięli udział w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,MOJA WYMARZONA ZŁOTA RYBKA”. Honorowy Patronat nad konkursem objął WÓJT GMINY DYDNIA PANI ALICJA POCAŁUŃ.

XXIX Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny „Krak”.

11.05.2019r.  na stadionie AWF odbył się XXIX Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny „Krak”.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

21 marca 2019 r. uczniowie klas II i III wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur.