Akcja „Ferie w szkole”

Akcja „Ferie w szkole”

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie klas młodszych uczestniczyli w akcji „Zima w szkole”. Każdego roku wychowawcy wraz z dziećmi spędzają wspólnie czas na zwiedzaniu ciekawych miejsc i zdobywaniu nowych umiejętności. W tym roku dużą frajdę sprawił dzieciom udział w zajęciach nauki jazdy na wrotkach, zajęciach z robotyki oraz zabawy na basenie.

Odbyliśmy także interesującą podróż po Japonii w Muzeum Manggha i do czasów prehistorycznych, uczestnicząc w warsztatach w Muzeum Archeologicznym. Bardzo podobał się dzieciom także seans w Multikinie „Ralph demolka w Internecie”, którego bohaterowie przekazali nam, jak cenna jest przyjaźń i co robić aby mieć dobrych przyjaciół wokół siebie.
Zapraszamy na relację fotograficzną z miejsc i zajęć, które pozwoliły nam miło i wesoło spędzić czas ferii.

« 1 z 6 »