Bal karnawałowy uczniów klas II – gich.

Bal karnawałowy uczniów klas II – gich.

Dnia 5 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Jest to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, bo dostarcza im wielu przeżyć i radości. W pięknie udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postaci uczniów klas II.

Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę.

Dlatego też klasa II d postanowiła kontynuować dalszą zabawę w swojej sali. Dzieci wzięły udział w zabawach tanecznych „ Taniec kotylionowy”,„ Muzyczna loteryjka”, „ Ludzie do ludzi”, „ Worek przebieranek”, „ Kto zatańczy ze mną?”. Uczestniczyły w konkursach „ Taniec z balonem”, „ Pękające balony”, „Przenieś skarb na statek”, „ Zanieś księżniczce klejnot”, „ Gorące krzesełka”. Dzieci za udział w zabawach otrzymały upominki. Bal w odczuciu wielu osób zakończył się zbyt szybko. Ale tak to już bywa, że w miłej atmosferze i podczas dobrej zabawy czas płynie w przysłowiowym mgnieniu oka.

Agnieszka Kosiek