Ferie w szkole 2015

Ferie w szkole 2015

Ferie w szkole? – czemu nie!

W taki właśnie sposób grupa dzieci z naszej szkoły spędzała zimową przerwę w nauce. To właśnie podczas ferie 2015„Ferii w szkole” mieliśmy okazję zwiedzić wiele ciekawych miejsc: min. Muzeum Archeologiczne, Muzeum Lotnictwa,wystawę szopek czy Zamek królewski na Wawelu, gdzie braliśmy udział w ciekawych warsztatach i grach edukacyjnych.

Mogliśmy trochę poszaleć w Krainie zabaw Dziecięcych „Gibon”,wziąć udział w treningach piłki nożnej, popływać na basenie, samodzielnie ” wyprodukować” i ozdobić tabliczkę czekolady, na warsztatach w kawiarni „Stopklatka”, czy też własnoręcznie zrobić pizzę. Gościliśmy także w studiu telewizji TVN, gdzie zwiedziliśmy plan filmowy serialu „Szpital” i ” Szkoła”. Wielu z nas udało się także zdobyć autografy od występujących tam aktorów.
To tylko niewielka część atrakcji jaka czekała na nas w te ferie.Niestety wszystko co dobre szybko się kończy…
Z niecierpliwością będziemy teraz oczekiwać na „Lato w szkole”.