III NOWOHUCKI FESTIWAL NAUKOWY w SP 91

III NOWOHUCKI FESTIWAL NAUKOWY w SP 91

W piątek, 15 lutego, odbył się w naszej szkole III Nowohucki Festiwal Naukowy. Po raz trzeci nasza szkoła szeroko otworzyła drzwi dla przyszłych uczniów i ich opiekunów. Goście zobaczyli sale lekcyjne, rozmawiali z nauczycielami i Dyrekcją szkoły.

Dla dzieci często była to pierwsza podróż w świat nauki poprzez zabawę. Kolorowa „Podróż z Pyzą po Polsce”, „Szukanie Skarbu Piratów”, czy zabawy z językiem angielskim, to niektóre z atrakcji, które czekały na odwiedzających.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia na tanecznej planecie „Kosmo-Dance”, zabawy w „Krainie czarów” oraz kraina „Papierowej przygody”. Każdy z uczestników mógł też zakręcić kołem fortuny i wylosować atrakcyjne nagrody. W świetlicy szkolnej uśmiechnięte panie wychowawczynie malowały twarze, robiły z dziećmi koralikowe bransoletki oraz ozdabiały Domek Baby Jagi wymyślnymi pierniczkami.
Cieszymy się ogromnie z tak dużego zainteresowania ofertą naszej szkoły. Liczymy na liczne przybycie 1 marca, na III Nowohucki Festiwal Sportowy. W tym dniu to nauczyciele wf-u i trenerzy przygotują dużo sportowych stanowisk, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności zręcznościowe i ruchowe.