KONKURS NA BOMBKĘ JUBILEUSZOWĄ rozstrzygnięty!

KONKURS NA BOMBKĘ JUBILEUSZOWĄ rozstrzygnięty!

Na konkurs wpłynęło 78 prac! Wykonaliście bombki wykorzystując bardzo ciekawe techniki plastyczne. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i tak liczny udział.
Nagrodzonych zostało 27 prac, które podziwiać możemy na wystawce mieszczącej się obok JUBILEUSZOWEJ CHOINKI. Nagrody ufundowała firma podarowane.pl
Pozostałe prace zostały wystawione na choince przy wejściu do szkoły.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gratulujemy. Dzięki Wam w naszej szkole mamy wyjątkową choinkę!
Prace nagrodzone:.
Anna Chudzyńska kl.2a, Natalia Garus kl.2b, Anna Szamraj kl.2c, Karol Ośródka kl.5c, Natalia Chcząszcz kl.5e, Aleksander Sądel kl.1d, Adam Kędzior kl.1b, Julia Klęk kl.5b, klasa 7a:uczniowie, wychowawca, rodzice, Zuzanna Policht kl.6a, Agata Policht kl.3b, Julia Pełczyńska kl.6e, Marcin Jasiński kl.1a, Gabriela Kunachowicz kl.4b,Wiktoria Jeziorska kl.3d, Zofia Łapajerska kl.6d, Magdalena Marczyńska kl.5d,Mateusz Marczyński kl.6c oraz rodzice, Filip Hałatek kl.3a, Kamil Zięba kl.3c,Maja Gos kl.3d, Malina Siewierska kl.3b, Bartosz Łysek kl.1c, Wiktoria Dybowicz kl.5c, Szymon Chrząszcz kl.1b.

„Jubileuszowa choinka”

Przy wejściu do szkoły stanęła również choinka upamiętniająca Jubileusz 60 lecia szkoły.  Znalazły się na niej bombki zawierające pamiątkowe zdjęcia z uroczystości i impres szkolnych. Choinkę przygotowały nauczyciele Edukacji Wczesnoszkolnej.

Anna Boroń