Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski

15 marca 2019 roku przedstawiciele klas pierwszych, wybrani w drodze klasowych eliminacji, spotkali się na konkursie recytatorskim. Uczennice i uczniowie, z wielkim zaangażowaniem, recytowali wiersze Jana Brzechwy. Recytacjom towarzyszyły wielkie emocje. W konkursie wzięło udział dwunastu reprezentantów klas pierwszych:

1a – Michał Kołaś, Pola Włodarczyk, Mikołaj Szewczyk 1b – Julia Mirowska, Marysia Grych, Patrycja Gałdyn 1c – Emilka Chmielowska, Laura Fekner, Jakub Krzeczek 1d – Gabrysia Łojek, Klaudia Piecuch, Martyna Hapek. Jury przyznało cztery wyróżnienia. Otrzymali je: 1a Pola Włodarczyk, 1b Julia Mirowska, 1c Jakub Krzeczek, 1d Martyna Hapek. Wyróżnionych nagrodzono brawami. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, ołówki, gumki do mazania i kolorowanki, a wyróżnieni dodatkowo dostali komplety kolorowych kredek.

Agata Wątroba