Konkurs recytatorski klas II.

Konkurs recytatorski klas II.

11 marca 2019 r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski klas II pod hasłem ” I kudłate i skrzydlate, te co skaczą i fruwają”.Świat zwierząt fascynował i fascynuje wielu poetów. Usłyszeliśmy wiersze polskich poetów, m.in.: Jana Brzechwy, Kamili Bednarek, Pawła Gołucha, Tomka Nowaczyka, Franciszka Klimka i Heleny Bechlerowej.

Dwunastu uczestników z klas II zaprezentowało wiersze, które swą treścią nawiązywały do świata zwierząt. Zmagania uczniów oceniało jury w składzie pani Bożena Wojtyłko, pani Aleksandra Doniec i pani Urszula Drajewicz. Poziom konkursu był bardzo wysoki i jury miało problem z wyłonieniem zwycięzców. Jednak ostatecznie I miejsce zajęła uczennica klasy II b Ewa Uchwat, II miejsce zajęła Wiktoria Michalik z klasy II c, III miejsce przypadło w udziale uczniowi klasy
II d Szczepanowi Faryjowi. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za udział i wspaniałe prezentacje. Dziękuję również paniom nauczycielkom, które niewątpliwie wsparły fachową pomocą wszystkich swoich podopiecznych, oraz paniom z jury, że zechciały poświęcić swój czas, by wyłonić laureatów konkursu. Wszystkim gratuluję sukcesów.

Agnieszka Kosiek