Mikołaj w Anikinie

??????????

Dnia 6 grudnia 2017 roku klasa I d i II c była na imprezie mikołajkowej w krainie zabaw dziecięcych Anikinie.

W trakcie dwugodzinnej zabawy dzieci przebierały się w kostiumy bajkowych postaci, malowały sobie twarze, bawiły się chustą animacyjną, uczyły się świątecznej piosenki, poszukiwały świątecznego pastorału, bawiły się przy muzyce z aniołkami, pokonywały tor przeszkód. Każde dziecko otrzymało słodki upominek – pierniczki i malinową herbatkę. Oczywiście spotkały także Świętego Mikołaja od którego otrzymały prezenty.

Agnieszka Kosiek

?????????? ???????????????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????

Social tagging: > > > > > > >