Mikołajki w Centrali Ruchu Avatar

Mikołajki w Centrali Ruchu Avatar

W tym roku klasa III d spędziła Mikołajki w Centrali Ruchu Avatar. Na początku instruktorzy krótko wprowadzili dzieci w zasady zabawy i bezpieczeństwa na hali wspinaczkowej i w strefie FunClimb. Aby dobrze przygotować uczniów cała zabawa rozpoczęła się od rozgrzewki, przeprowadzonej przez doświadczonych instruktorów. Następnie po założeniu profesjonalnych uprzęży, uczestnicy zabawy rozpoczęli wspinaczkowe szaleństwa na pionowych ściankach wspinaczkowych (o różnej wysokości i trudności).

Potem były przewroty, nauka podstawowych figur gimnastycznych pod okiem wykwalifikowanej kadry, ewolucje na trampolinach, tory przeszkód, a dla najwytrwalszych zawodników- skok TARZANA (do dołu z gąbkami). Dzieci mogły też spróbować swoich sił na profesjonalnym sprzęcie (akrobatyczne trampoliny, ścieżka fast truck, najdłuższa w Polsce ścieżka akrobatyczna). Była to wspaniała zabawa.

Agnieszka Kosiek