Ślubowanie klas I – ych.

Ślubowanie klas I – ych.

zdjecie2184

W piątkowy poranek, 14 października przyjęliśmy do swojego grona nowych uczniów klas pierwszych. Uroczyste Ślubowanie zgromadziło Dyrekcję szkoły, rodziców oraz najważniejszych gości-uczniów klas pierwszych.

Dzieci z wielkim przejęciem przedstawiły program artystyczny, chwaląc się zdobytymi już umiejętnościami oraz wiedzą. Akt  pasowania na uczniów naszej szkoły przebiegał wyjątkowo uroczyście. Na spotkaniach z wychowawcą uczniowie otrzymali legitymacje i dyplomy. Wspólny wysiłek został dodatkowo nagrodzony słodkim  poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.
Życzymy wszystkim pierwszoklasistom sukcesów w nauce. Pamiętajcie o złożonym przyrzeczeniu:

„Ślubuję być dobrym Polakiem.
Dbać o dobre imię swej klasy i szkoły.
Będę się uczył w szkole, jak kochać Ojczyznę.
Jak dla niej pracować, kiedy urosnę.
Będę się starał być dobrym kolegą.
Swym zachowaniem i nauką,
sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”.
-ŚLUBUJĘ .

Anna Boroń

zdjecie2184 zdjecie2187 zdjecie2189 zdjecie2190 zdjecie2191 zdjecie2193 zdjecie2195 zdjecie2197

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć pani Małgorzacie Krzak.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????fot. Małgorzata Krzak

Więcej zdjęć w Galerii