Edukacja klas 1, 2, 3Światowy Dzień Ziemi | Edukacja klas 1, 2, 3

Światowy Dzień Ziemi

??????????????????????

W związku ze Światowym Dniem Ziemi w edukacji wczesnoszkolnej zostały przeprowadzone dni ekologiczne. W tym czasie klasy pierwsze wykonały plakaty Moja planeta – Ziemia, klasy drugie zrobiły Ekostworki, klasy trzecie przygotowały pokaz ekomody.

20 Kwietnia, na wspólnych obchodach Święta Ziemi, uczniowie dowiedzieli się dlaczego tak ważna jest ekologia, obejrzeli pokaz mody ekologicznej, wygłosili rymowanki o tematyce ekologicznej i wspólnie zaśpiewali piosenkę „Moja planeta Ziemia” Majki Jeżowskiej. Korytarze przyozdobiły wcześniej wykonane prace plastyczno-techniczne. Wszyscy świetnie się bawili.

Obchody Dnia Ziemi przygotowały wychowawczynie: pani Agata Klaja – Wątroba oraz pani Agnieszka Policht.

« 1 z 2 »
Social tagging: > > > > > >