Wspomnienia z „Lata w szkole”.

Wspomnienia z „Lata w szkole”.

Lato jeszcze trwa choć uczniowie wrócili już do szkolnych ław i obowiązków. Myślę, że to najlepsza pora aby sięgnąć wspomnieniami do przełomu czerwca i lipca, kiedy to, jak co roku, dzieci rozpoczęły wakacje nie rozstając się jeszcze ze szkołą na dobre.

Podczas tegorocznej akcji „Lato w szkole ” dzieci miały czas nie tylko na zabawy na basenie, wspólne spacery po mieście, zabawy na świeżym powietrzu czy wyprawę do pobliskiej lodziarni…
W tym roku uczestnicy, podczas warsztatów, dowiedzieli się m.in. jak rozpoznać prawdziwy bursztyn, uczyli się budować roboty z klocków lego a także podglądali życie pszczół w pasiece Ogrodu Botanicznego.
Nie zabrakło także wycieczek do Muzeum Archeologicznego w Branicach, do ZOO, Ogrodu Doświadczeń czy nad Wisłę.
To był naprawdę udany i mile spędzony czas a poniższe zdjęcia niech będą zachętą dla wszystkich tych, którzy planują przyłączyć się do nas już w czasie tegorocznych ferii zimowych.

Bożena Wojtyłko