Wyjazd integracyjny do Muszyny

Wyjazd integracyjny do Muszyny

Na początku października dzieci klas trzecich uczestniczyły w wyjeździe integracyjnym do  Muszyny.   Już w pierwszym dniu uczniowie odbyli wycieczkę do ruin Zamku, z którego rozlegają się piękne widoki na rzekę Poprad i okolicę.

W kolejnych dniach zwiedziliśmy  Ogrody Sensoryczne  czyli  Ogrody Zmysłów, Muszyńskie Ogrody Biblijne oraz Cerkiew. Dużą atrakcją była wycieczka do Krynicy, wejście na Górę Parkową, zjazd kolejką oraz wizyta w Muzeum Zabawek. Wieczory spędzaliśmy na sali gimnastycznej, gdzie odbywały się sportowe zajęcia.  Miłą rozrywką była lekcja  tańca oraz dyskoteka. Nie zabrakło też zabaw na placu zabaw i boisku szkolnym. Mimo wielu atrakcji i pięknej pogody, dzieci z radością wróciły do Krakowa gdzie powitali ich stęsknieni rodzice.

Anna Boroń

« 1 z 4 »