Edukacja klas 1, 2, 3XVII Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna Klas III „Kytametam 2018″ | Edukacja klas 1, 2, 3

XVII Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna Klas III „Kytametam 2018″

IMG_20180426_111138

W czwartek 26 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się  XVII Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna Klas III „Kytametam 2018″.

W olimpiadzie udział wzięło 31 uczniów z 10 nowohuckich szkół. Nad przebiegiem olimpiady czuwała niezależna komisja złożona z nauczycieli  szkół uczestniczących w konkursie.
W obu częściach olimpiady można było zdobyć 61 punktów. Tegoroczni zwycięzcy to:

I miejsce: Jakub Kęsek – SP nr 156; 58 pkt.,

II miejsce: Karol Matuła – SP nr 85; 50 pkt.,

III miejsce: Justyna Ciejek – SP nr 86; 44 pkt.

Naszą szkołę prezentowali: Tomasz Tylek kl.IIIa, Magdalena Boduch kl. IIIb, Iga Nowicka kl. IIIb, Aleksander Kalczyński-Kowacki kl.IIId.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom.
Olimpiadę przygotowały panie: Agnieszka Kosiek, Beata Sarota–Piekarczyk oraz Kazimiera  Rajtar–Kika.

Organizatorzy serdecznie dziękują Radzie Rodziców i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 91 za ufundowanie nagród dla zwycięzców.

ż

Social tagging: > > > > > >