Zakończenie roku szkolnego 2015/ 2016.

Zakończenie roku szkolnego 2015/ 2016.

zakonczenie roku  (1)

W piątek 24 czerwca uroczystym apelem pożegnaliśmy ROK SZKOLNY 2015/16. Na początku wysłuchaliśmy  przemówienia pani dyrektor Doroty Sowy -Kołodziej. Potem zostali wyczytani przez panią wicedyrektor Grażynę Dałkowską wzorowi uczniowie klas trzecich.

W tym roku za szczególne osiągnięcia w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali oni ZŁOTĄ TARCZĘ WZOROWEGO UCZNIA. Wyróżnieni zostali również uczestnicy międzyszkolnych konkursów artystycznych, sportowych i przedmiotowych.  Fanfary usłyszeli także  wszyscy uczniowie klas 0, I, II i III, dla których była to nagroda za całoroczny wysiłek. Apel zakończył występ artystyczny uczniów klasy O a, po którym uczniowie z wychowawcami rozeszli się do klas.

Ten dzień był szczególny dla uczniów klas trzecich, z którymi spotkaliśmy się po raz ostatni.

Życzymy im wielu sukcesów w nauce i sporcie w klasie czwartej!

zakonczenie roku  (2)