Zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

??????????????????????

W piątek, 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Jak co roku wyróżnienie zostali wzorowi uczniowie z klas trzecich oraz dzieci biorące udział w międzyszkolnych konkursach.

Dla uczniów klas trzecich było to ostatnia wspólna uroczystość. Życzymy powodzenia i samych sukcesów  w klasach starszych.
Apel uświetnił występ uczniów klasy 3a, którzy zaprezentowali dwa ciekawe układy choreograficzne. Pokaz przygotowała pani Agnieszka Policht. Na koniec wystąpili uczniowie  klas młodszych uczęszczający na naukę tańca breakdance.  Żywiołowy i dynamiczny taniec zachwycił widownię.

Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!!!

AB

?????????????????????? ?????????????????????? ?????????????????????? ?????????????????????? ?????????????????????? ?????????????????????? ?????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Social tagging: > > > >