20 lat Banku Żywności w Krakowie i podziękowania dla nas

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

20 lat Banku Żywności w Krakowie i podziękowania dla nas

W ostatnich dniach od 29 – 30 września 2017 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie włączyli się w ogólnopolską zbiórkę żywności „Podziel się dobrym posiłkiem”. Działali jako wolontariusze Banku Żywności w Krakowie w hipermarkecie Auchan w M1. Jest nam niezmiernie miło poinformować także o tym, że Szkoła Podstawowa nr 91 i dawne Gimnazjum nr 47 w osobie przedstawiciela placówki zostały zaproszone na uroczystą galę z okazji dwudziestolecia istnienia Banku Żywności w naszym mieście. Na uroczystości tej spotkali się przedstawiciele innych organizacji non – profit, przedsiębiorcy wspomagający Bank Żywności, darczyńcy, koordynatorzy i wolontariusze. Były podziękowania i słowa uznania. Należą się one wszystkim dziewczętom i chłopcom z naszej szkoły, dzięki którym misja wspierania dzieci i ludzi potrzebujących się udaje.

Na zdjęciach: wolontariusze w czasie zbiórki, plakaty, uroczysta gala, występ Macieja Maleńczuka w czasie gali.

« 1 z 2 »