Warsztaty plastyczne – przygotowanie do kiermaszu.

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Warsztaty plastyczne – przygotowanie do kiermaszu.

Dnia 05.12.2017 w Szkole Podstawowej nr 91 w Krakowie odbyły się warsztaty plastyczne.

Podczas nich uczniowie klas 4, 5 oraz 6 przygotowywali kartki świąteczne, bałwanki, choinki oraz gwiazdki a wszystkie prace zostały wykonane własnoręcznie przy pomocy skarpet, ryżu oraz papieru.

W dniach 13 i 14 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbędzie się kiermasz, podczas którego można będzie nabyć ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów naszej szkoły, nie tylko tych uczestniczących we wtorkowym spotkaniu artystycznym.

Za przygotowanie warsztatów serdecznie dziękujemy pani Karolinie Łapajerskiej oraz pani Katarzynie Pisaniak. Natomiast pomysłodawcą warsztatów była pani pedagog Monika Noga. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez Tomasza Batko, któremu również bardzo dziękujemy.

Mamy nadzieję, że takie warsztaty odbędą się jeszcze nie raz w naszej szkole. A wszystkich uczniów już dziś serdecznie zapraszamy!