11. Małopolski Konkurs Pięknego Czytania

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

11. Małopolski Konkurs Pięknego Czytania

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie i Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie kolejny już raz promują czytelnictwo, organizując 11. Małopolski Konkurs Pięknego Czytania.  

Przesłuchania finalistów etapu szkolnego odbyły się w środę 7 marca 2018 r. w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej przy ul. Rajskiej 1 w Krakowie. Szkołę Podstawową nr 91 w Krakowie reprezentowali uczniowie: Jakub Makuła (klasa 4C), Martyna Filo (klasa 6A) i Marcin Przybysz (klasa 7C). Każdy nastolatek miał okazję zaprezentować wybrany przez siebie fragment ulubionej powieści z literatury dla dzieci i młodzieży. Emocje i lekki stres już za nami. Z nadzieją czekamy na wyniki konkursowych zmagań.

Na zdjęciach: Jakub Makuła, Martyna Filo i Marcin Przybysz oraz pani Katarzyna Kisiel.

opracowanie: Urszula Drajewicz