Warsztaty „Zielona Kraina”

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Warsztaty „Zielona Kraina”

28.03

W dniach 19 i 20 marca wszystkie klasy IV uczestniczyły w warsztatach kulinarno – edukacyjnych Zielona Kraina.
Zielona kraina to edukacja ze smakiem. Z warsztatów, które przebiegły w bardzo miłej atmosferze dzieci dowiedziały się między innymi: jak jeść zdrowo i ze smakiem, w jaki sposób przygotować pyszne koktajle i sałatki na bazie świeżych, zielonych warzyw, dlaczego warto jeść różne kasze, uprawiać sport, być aktywnym fizycznie i sięgać po słodycze na bazie naturalnych składników, bez dodatku cukru.

Zachęcam wszystkich do odwiedzenia strony internetowej  http://zielona-kraina.com/ gdzie można znaleźć informacje dotyczące zdrowego odżywiania, jak również przepyszne, a przede wszystkim zdrowe przepisy.