Obóz w Sandomierzu

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Obóz w Sandomierzu

W dniach 16-26 sierpnia 2018 r. odbył się w Sandomierzu obóz sportowy, w którym uczestniczyli uczniowie klas piłki ręcznej, lekkiej atletyki oraz przyszli uczniowie klas sportowych. 


Codziennie trenowaliśmy na pobliskich obiektach sportowych: stadion LA, hala, boisko wielofunkcyjne, a wieczorami spędzaliśmy czas na basenie. Nie zabrakło rownież czasu na zwiedzanie Sandomierza. Ta urocza miejscowość podobnie jak Rzym położona jest na 7 wzgórzach i dlatego nazywana jest „ Małym Rzymem”. Jest rownież znana z serialu Ojciec Mateusz. Na spotkanie głównego bohatera liczyliśmy każdego dnia. 
Wybraliśmy się na wycieczkę do Jura Parku w Bałtowie, aby choć przez chwile pobyć w towarzystwie olbrzymich dinozaurów. 
Wspaniała pogoda, dużo sportu i atrakcyjnie zagospodarowany czas sprawiły, że wszyscy wrócili uśmiechnięci i wypoczęci, gotowi na nowy rok szkolny. 

« 1 z 2 »