ZDOBYLIŚMY CERTYFIKAT

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

ZDOBYLIŚMY CERTYFIKAT

ZDOBYLIŚMY CERTYFIKAT Pomagamy innym! Szkoła promująca wolontariat

Jest nam  niezwykle miło, że możemy już oficjalnie poinformować, iż Szkoła Podstawowa nr 91 im. J. Kusocińskiego w Krakowie zdobyła tytuł Pomagamy innym! Szkoła promująca wolontariat wydany w czerwcu 2018 roku przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Tytuł ten jest zwieńczeniem naszych wieloletnich starań w zakresie szerzenia idei bezinteresownego działania na rzecz kolegów i koleżanek, zaprzyjaźnionych z nami przedszkolaków i osób potrzebujących, którym z różnych powodów było trudno w życiu. Certyfikat jest uznaniem naszej troski o bezdomne psy i kociaki, a także o środowisko naturalne, w którym żyjemy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pedagogom, koordynatorom projektów, którzy w ostatnich latach okazali serce i w ten sposób pomogli nam uzyskać to wyróżnienie.