Samorządowy Turniej Na Orientację

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Samorządowy Turniej Na Orientację

W ramach Samorządowej Ligi Mistrzów, czyli konkursu organizowanego przez Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa w ramach programu „Młody Kraków”, został w połowie października zorganizowany w Lasku Wolskim międzyszkolny Samorządowy Turniej Na Orientację.

Młodzież uczestnicząca w zawodach wzięła udział w grze terenowej, podczas której należało wykazać się nie tylko kondycją (kilku kilometrowa trasa biegu), ale także orientacją w terenie (należało dotrzeć do wyznaczonych punktów kontrolnych) i wiedzą logiczną (zadania wymagające bystrości umysłu). Wspaniały sukces odniosła drużyna Samorządu Od Kusego w składzie: Ala, Ola, Paulina, Dawid, Szymon i Tomek (na co dzień piłkarze ręczni) zajmując w konkursie zaszczytne II miejsce

 GratulujeMY!