W dniach 7-9 grudnia 2018 w Kielcach rozgrywany był XIX Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Prezydenta Kielc.

W imprezie uczestniczyła klasa 5 i klasa 6 dziewcząt naszej szkoły.

Mecze rozgrywane były w  halach sportowych Szkoły Podstawowej nr 25 , ZSPG nr 2 przy al. Legionów.

Zakończenie Turnieju i rozdanie nagród odbyło się w  niedzielę 09.12.2018 r. o godzinie 13.30 w sali gimnastycznej SP nr 25 w Kielcach ul. Jurajska 7.

Klasa 5 grała w składzie : Alicja Cieślik, Zuzanna Dyrka, Daria Hornik, Kamila Karaś, Natalia Marzec, Aleksandra Nerć, Zuzanna Pieczarka, Zuzanna Policht, Bianka Siewierska, Nikola Szulda, Magdalena                 Świerczek, Amelia Wiśniewska, Patrycja Ziomek, Julia Żywczak, trener Dorota Jakubowska i Anna Burek

Dziewczęta zdobyły III miejsce i w nagrodę otrzymały dla szkoły puchar i dyplom.

Najlepszym zawodnikiem drużyny została Patrycja Ziomek, a najlepszą bramkarką turnieju wybrano Alicję Cieślik.

Klasa 6 grała w składzie : Patrycja Adamiak, Zuzanna Najder, Patrycja Chochół, Kinga Bochaczyk, Martyna Mochal, Gabriela Paciorek, Oliwia Pawłowska, Justyna Piocha, Karolina Bursa, Iga Jajeśnica, Dominka Wójcik, Zuzanna Cichy, Nadia Piątkowska, Maria Głuch, trener Iwona Pietrzyk.

Dziewczęta zdobyły I miejsce i w nagrodę otrzymały puchar i dyplom dla mistrzowskiej drużyny.

Najlepszą zawodniczką drużyny została Dominika Wójcik, a najlepszą bramkarką turnieju wybrano Kingę Bochaczyk

Obydwie drużyny zapracowały na tak wysokie miejsce zdobyte w Turnieju.

Brawo !!!

Gratulacje dla zawodniczek i trenerek !!!

« 1 z 3 »