Zimowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

W miniony weekend zawodnicy MKS Jordan Kraków wystartowali w Zimowych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Zabierzowie. Były to dla nich najważniejsze zawody w tym semestrze.
Jak zwykle padło wiele rekordów życiowych 💪
Sztafeta 4x50m st.zmiennym dziewcząt w składzie: Julia Król, Natasza Szostak, Julia Kozioł i Hanna Kaczmarczyk zdobyła brązowy medal 🥉
Chłopcy nie chcieli być gorsi dlatego w drugim dniu zawodów sztafeta 4x100m st.dowolnym w składzie: Mikołaj Stanisz, Patryk Strzyżewski, Igor Paluch i Jakub Urbański – również zdobyła brąz 🥉
Dodatkowo Hanna Kaczmarczyk uplasowała się na 10 miejscu w klasyfikacji generalnej najlepszych zawodniczek! 🏊💪😁
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy wyników, które miejmy nadzieję zmotywują ich do dalszej pracy 😁