ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI 2018

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI 2018

W pierwszy weekend grudnia 2018 r. – zanim rozpoczęły się generalne porządki w domach – młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie brała udział w Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez Bank Żywności w Krakowie.

Uczniowie z klas siódmych i ósmych zachęcali klientów marketu Auchan w M 1 oraz klientów sklepów Lidl, by zakupili produkty spożywcze dla najbiedniejszych. Kolejny już raz nastolatkowie przekonali się, że z uśmiechami na twarzach da się wiele osiągnąć, a weekendowe popołudnie można od czasu do czasu spędzić inaczej. Jak? Na przykład pracując w ramach wolontariatu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym dziewczętom i chłopcom, którzy – pomimo treningów sportowych i nauki – znaleźli chęci i czas i byli wolontariuszami. W ten sposób sprawiliście radość wielu ubogim rodzinom oraz ludziom samotnym.