Nowohucka podróż za jeden uśmiech

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Nowohucka podróż za jeden uśmiech

Nadszedł czas na podsumowanie „Nowohuckiej podróży za jeden uśmiech” Samorządu Od Kusego organizowanej w ramach konkursu Urzędu Miasta Krakowa pt. Samorządowa Liga Mistrzów. Zapraszamy do galerii samorządu, gdzie można przeczytać o zrealizowanych w bieżących roku szkolnym konkursowych Super Akcjach.

Głównym celem działań samorządu jest ukazanie nie tylko społeczności szkolnej, że „to co możesz uczynić jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu” (Albert Schweitzer).

Nadszedł czas na podsumowanie „Nowohuckiej podróży za jeden uśmiech” Samorządu Od Kusego organizowanej w ramach konkursu Urzędu Miasta Krakowa pt. Samorządowa Liga Mistrzów. Zapraszamy do galerii samorządu, gdzie można przeczytać o zrealizowanych w bieżących roku szkolnym konkursowych Super Akcjach. Głównym celem działań samorządu jest ukazanie nie tylko społeczności szkolnej, że „to co możesz uczynić jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje znaczenie Twojemu życiu” (Albert Schweitzer).