1/8 Pucharu ZPRP Młodziczek

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

1/8 Pucharu ZPRP Młodziczek

W Legnicy w dniach 10-12.05.2019 odbył się kolejny etap rozgrywek Pucharu ZPRP w piłce ręcznej dziewcząt.
W pierwszym meczu przegrywamy po zaciętym meczu z drużyną gospodarzy EUCO UKS Dziewiątka Legnica 22:24.

W kolejnym meczu rozgrywamy niesamowity mecz z SPR Gdynia, pełen emocji, zwrotów akcji zakończony przegraną naszego zespołu 23:24. Zabrakło odrobiny szczęścia.
Nasze zawodniczki zajęły III miejsce w turnieju 1/8 Pucharu ZPRP , wygrywając ostatni mecz z Energą Koszalin 24:21. Najlepszą zawodniczką naszego zespołu uznano Julię Krasek. 
Wracamy do domu z uczuciem niedosytu, ale z podniesionymi głowami i zostawionym na parkiecie serduchem. Plasujemy się na miejscach 9-12 w Polsce. Zdobywamy kolejne doświadczenia, przed nami kolejne wyzwania. 
Skład drużyny: Leśniak Nikola, Walczak Emilia, Plucińska Oliwia, Pękala Gabriela, Rogóż Weronika, Kowalczyk Marcelina, Makara Zuzanna, Zając Kornelia, Gałan Wiktoria, Michalec Karolina, Janus Weronika, Krasek Julia, Szafrańska Oliwia, Kopycińska Zuzanna
Trenerki: Anna Burek, Lidia Walczyk
Brawo !!!!