Moje wymarzone patio

Moje wymarzone patio

Z okazji inauguracji obchodów 60-lecia naszej szkoły, ogłoszony został we wrześniu konkurs plastyczny ”Moje wymarzone patio” oraz konkurs na plakat „60 lecie naszej szkoły”.

Uczniowie wykonali przepiękne prace  upamiętniające to historyczne wydarzenie. Wykazali się pomysłowością i bogatą wyobraźnią. W piątek, 18 października 2019 roku nastąpiło rozdanie nagród i wyróżnień za najciekawsze prace.

Nagrody  za projekty przestrzenne otrzymali: Wiktoria Jeziorska kl.3d, Siwek Liliana kl.3d, Dalach Natan kl.3d,  Lena Kuśmierczyk kl.5b

Wyróżnienia: Gorczyca Klaudia kl.3d,Czarnecka Lena kl.3d, Emilia Chmielowska kl.2c,

Filip Kopacz kl.3a , Adam Kochmański kl.2c, Emilia Sikora kl.2c.

Nagrody  za prace  plastyczne otrzymali: Styczeń Małgorzata kl.3d, Oskar Kaczmarek kl.2d, Mateusz Jędrzejek kl.3b, Zarzycka Julia kl.3d, Emilia Szostek kl.3d

Wyróżnienia: Pawlak Michał kl.3d, Emilka Draus kl.6e, Ania Maślanka kl.5e, Witas Weronika kl.5e,
Wiktor Nowak kl.5e,Oskar Krzeczek kl.7b, Klaudia Piecuch kl.2d,

Wyróżnione zostały też klasy, które wykonały na konkurs dużo interesujących prac plastycznych.

Są to klasa 3d, 3a, 3c oraz klasa 7d. Klasa 2b wykonała prace zbiorowo, wykazując się współpracą i dużym zaangażowaniem. Gratulujemy!

Nagrody za wykonanie plakatu na 60-lecie szkoły otrzymali:

Julia Klęk kl.5b, Zofia Łapajerska kl.6d, Bianka Stawinoga kl.2d,Maciej Smoleckl.1d, Michał Kołaśkl.2a, AdamKochmańskikl.2a,  Karolina Waszkiewicz kl.8c, Nikola Chyłek kl.4c,  Mykyta Nehrebetskyi kl.4b, Gabriela Paciorek kl.7a, Zosia Skoraczewska kl.6c. Gratulujemy!

Zaproponowane projekty, staną się inspiracją do renowacji naszego szkolnego patio. Chcielibyśmy spełnić marzenia naszych uczniów i  sprawić, by patio stało się z jednej strony przyjaznym miejscem do czynnego odpoczynku, a z drugiej zieloną enklawą, gdzie każdy mógłby miło spędzić przerwy śródlekcyjne.

Cały Rok Jubileuszowy będziemy pracować nad projektem -„ZIELONE PATIO na 60-lecie NASZEJ SZKOŁY”.