Jesteśmy wicemistrzyniami Krakowa w mini koszykówce

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Jesteśmy wicemistrzyniami Krakowa w mini koszykówce

W dniu 9 grudnia 2019 odbył się finał Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt. Znakomicie spisały się nasze piłkarki ręczne, które w półfinale po dramatycznym meczu  pokonały SP 27 5:4 i awansowały do ścisłego finału. W meczu o 1 miejsce musiały uznać wyższość koszykarek z SP 100 i przegrały 18:8.

Jest to ogromny sukces naszych uczennic, które na co dzień trenują piłkę ręczną.

Brawoooooo !!!

Skład wicemistrzyń:   

Alicja Cieślik,  Emilia Dragosz,  Natalia Nagelholz,  Zuzanna  Pieczarka,  Bianka Siewierska,  Nikola Szulda,  Magdalena Swierczek, Weronika Wasita, Amelia Wiśniewska,  Patrycja Witek,  Karolina Zawada, Julia Żywczak 

Trener: Anna Burek