Mikołajki klasy 6e

Mikołajki klasy 6e

Dnia 11 grudnia 2019 roku klasa 6e wybrała się do Laser Parku „Zoltar” z okazji klasowych mikołajek. Sam park znajduję się na Osiedlu Teatralnym, więc niedaleko szkoły.
W parku znajduje się sporo atrakcji takich jak np. laserowa strzelnica, labirynt luster i paintball laserowy. My mieliśmy dostęp tylko do tych 3 atrakcji.

Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy – oddzielnie chłopcy, oddzielnie dziewczynki. Pierwszą i najlepszą atrakcją był laserowy paintaball. Dostaliśmy tam standardowe wyposażenie: kamizelkę z czujnikami na laser i karabin laserowy (mały uzi lub duży karabin bardziej snajperski). Sam teren jest bardzo duży, sporo przejść i zasłon. Rundy trwają około 25 – 30 minut.

Aby się nie nudzić w poczekalni znajduje się dużo atrakcji takich jak np. piłkarzyki. Dzięki nim, czas oczekiwania wejścia na poligon upłynął szybciej i w duchu rywalizacji. Dodatkowo każdy z nas mógł zmierzyć się z labiryntem luster – oj nie każdy poradził sobie z nim doskonale. Mój osobisty rekord to chyba 10 – 15 sekund.

Strzelnica znajduje się zaraz przed wejściem na poligon. W strzelnicy znajdują się do wyboru 3 glocki i jedna beretta. W strzelnicy gra polega na tym, aby pistoletem laserowy ustrzelić najwięcej pól. Są tam różne mini gry takie jak: strzelanie do lecących krążków i strzelanie do ruchomych tarcz.

Moim zdaniem warto tam się udać, ponieważ można fajnie się pobawić z grupą klasową. Ja osobiście dobrze się tam bawiłem. Bardzo polecam na grupowy wypad

Autor: Patryk Kuzak

« 2 z 2 »