Laureaci konkursu plastycznego

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Laureaci konkursu plastycznego

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach artystycznych sportowców od Kusego.

W IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pod tytułem „Dbamy o środowisko – walczymy ze smogiem” organizowanym przez Prywatną Szkołę Podstawową nr 2 w Krakowie laureatami zostali Oskar Krzeczek (nagroda główna) oraz Wanesa Nytko (wyróżnienie).

Natomiast w  XVIII Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie. Tradycja i współczesność” wśród laureatów nagrody głównej w swoich kategoriach wiekowych znaleźli się: Nikola Chyłek (klasa 4), Zofia Skoraczewska (klasa VI), Oskar Krzeczek (klasa 7) i Wanesa Nytko (klasa 8).

Dodatkowo zostały przez jury wyróżnione prace autorstwa: Zofia Łapajerska (klasa VI), Lidia Zablotska (klasa VII)oraz Natalia Wanat (klasa VII). Najmłodszą laureatką została Inez Nytko z klasy 2 (wychowawca p. Magdalena Szopa)

Opiekunem merytorycznym naszych artystów jest nauczyciel plastyki i sztuki, pan Bogdan Haniebnik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!