Jesteśmy mistrzyniami Krakowa w mini piłce ręcznej dziewcząt

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Jesteśmy mistrzyniami Krakowa w mini piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 26 lutego 2020 odbył się Finał Miejski Igrzysk Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt, w którym nie miały równych sobie przeciwniczek.

Znakomicie spisały się nasze piłkarki ręczne, które w półfinale bez wysiłku pokonały SP 101 12:1 i awansowały do ścisłego finału. W meczu o 1 miejsce zmierzyły się z drużyną SP 89 i pewnie pokonały rywalki 14:1 i oznacza to, że będziemy walczyć w następnym etapie o mistrzostwo województwa małopolskiego.

Jest to ogromny sukces naszych młodych szczypiornistek

Brawoooooo !!!

Skład mistrzyń:   

Alicja Cieślik,  Emilia Dragosz,  Natalia Nagelholz, Bianka Siewierska,  Nikola Szulda,  Magdalena Świerczek, Weronika Wasita, Amelia Wiśniewska,  Patrycja Witek,  Karolina Zawada, Julia Żywczak, Magdalena Boduch, Maja Pędziwiatr, Aleksandra Pleszyńska, Maria Wróbel.

Trener: Anna Burek