Konkurs Patroni Krakowskich Ulic. VIII edycja.

Konkurs Patroni Krakowskich Ulic. VIII edycja.

Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury przy al. 29 Listopada 102, Biblioteką Kraków oraz Kancelarią Rady Miasta Krakowa po raz ósmy zaprasza dzieci i młodzież z terenu całego miasta do udziału w konkursie plastycznym „Patroni krakowskich ulic”.

Celem konkursu jest poznanie i zaprezentowanie wybranego przez uczestnika konkursu patrona ulicy w Krakowie w formie plastycznej – rysunku lub lapbooka.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa w konkursie zostały zamieszczone w Ogłoszeniach w Dzienniku Elektronicznym – Librus.

Prace konkursowe można oddawać do biblioteki szkolnej do dnia 23 października 2020 r.
Karta zgłoszenia udziału w konkursie jest dostępna w bibliotece szkolnej.

Pełna treść regulaminu znajduję się pod linkiem: https://www.biblioteka.krakow.pl/patroni-krakowskich-ulic-8/

Zachęcam do udziału w konkursie!

Aleksandra Błażewicz