Młode adeptki szczypiorniaka z Kusego walczyły w Srebrnym Mieście

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Młode adeptki szczypiorniaka z Kusego walczyły w Srebrnym Mieście

Zdjęcie drużyny

W dniach 13-14 marca 2021 odbył się w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu  9 Memoriał Romana Nowosada w piłce ręcznej dziewcząt, w którym wzięły udział 2 nasze drużyny.

Tradycyjnie Memoriał Romana Nowosada został podzielony na dwa dni i dwie kategorie wiekowe: młodziczek i dzieci.   Przez dwa dni w sumie rozegrano 30 spotkań, w których padło łącznie 730 bramek. 

W sobotę na parkiet wyszły młodziczki (2006/2007) i nasze szczypiornistki walczyły dzielnie ze śląskimi zespołami ze zmiennym szczęściem. Zmierzyły się na boisku z zawodniczkami o rok starszymi, by zdobywać cenne doświadczenie na boisku.  Nasze piłkarki zajęły ostatecznie V miejsce. 

W niedzielę zmagania rozpoczęły dziewczęta (2008 i 2009) i nasze młode szczypiornistki, które po porażce na inaugurację wzięły się w garść i w kolejnych meczach zaczęły wygrywać swoje mecze.  W ostatecznej klasyfikacji wywalczyły II miejsce. 

Tytuł Najlepszej Zawodniczki turnieju trafił do zawodniczki naszego klubu Gabrieli Maciejewskiej. 

 

Zespół młodziczek wystąpił w składzie:

Karaś Kamila, Hornik Daria, Nagelholz Natalia, Nerć Aleksandra, Pieczarka Zuzanna, Sajak Maja, Siewierska Bianka, Szulda Nikola, Świerczek Magdalena, Wiśniewska Amelia, Witek Patrycja, Zawada Karolina, Ziomek Patrycja, Żywczak Julia

Zespół dziewcząt wystąpił w składzie:

Boduch Magdalena, Bogdańska Zofia, Błachut Martyna, Błachut Olga, Chudzyńska Marta, Hornik Daria, Kotnis Amelia, Maciejewska Gabriela, Pasionek Ewelina, Pędziwiatr Maja, Pleszyńska Aleksandra, Stanek Julia, Warot  Sandra, Wróbel Maria, Urban Martyna

Trenerem obu drużyn była Anna Burek

Pin It on Pinterest