Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Tajemnice H2O”

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Tajemnice H2O”

Konkurs plastyczny „Tajemnice H2O” został skierowany do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 91. Konkurs zorganizowano w ramach realizacji szkolnego projektu ekologicznego „Szkolny Ogród Czterech Żywiołów”.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej poświęconej właściwościom fizycznym i chemicznym wody oraz wskazać przykłady znaczenia wody dla organizmów żywych, w jednej z dwóch technik: jednostronny plakat w formacie A2 lub A1 oraz książeczka w formacie A4 lub A5.

Uczniowie wykazali się starannością wykonania, kreatywnością, pomysłowością, zdolnościami plastycznymi, a także szeroką wiedzą o wodzie i ekologii.

Komisja konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu następujących miejsc:

W kategorii książeczka:

Klasy 1 – 3:

  • I miejsce – Dawid Gromko z kl. 1d
  • II miejsce – Olga Kułakowska z kl. 3c

 

W kategorii plakat:

Klasy 1 – 3:

  • I miejsce ex aequo – Bruno Baryła z kl. 1d i Lena Pasierb z kl. 2d

Klasy 4 – 8

  • I miejsce – Wiktoria Jeziorska z kl. 4d
  • II miejsce – Gabriela Paciorek z kl. 8a

Bardzo serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w ramach szkolnego projektu ekologicznego „Szkolny Ogród Czterech Żywiołów”. Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM S.A. a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”.

Baner akcji