Szkolny Budżet Obywatelski – wyniki głosowania

Szkolny Budżet Obywatelski – wyniki głosowania

SBO - grafika

W dniach 24 – 31 marca 2021 r. zostało przeprowadzone głosowanie na projekty zgłoszone w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Wyniki głosowania społeczności uczniowskiej prezentują się następująco:

1. Gry i My! – zabawy na korytarzu szkolnym (Gabriela Tlałka, klasa 2 C), 34 punkty.

2. Kącik wypoczynkowy (Eryk Śliwa, klasa 5 B), 60 pkt.

3. Pan TIK – TAK (Marcin Bulanda, klasa 4 D), 54 pkt.

4. Siata wymiata (Nikodem Włodarczyk, klasa 8 B), 74 pkt. – IV miejsce.

5. Skrzynia skarbów (Matylda Przytuła, klasa 2 C), 14 pkt.

6. Sport to fajna sprawa – aktywna przerwa (Piotr Bednarczyk, klasa 2 B), 44 pkt.

7. Spotkajmy się na patio (Grzegorz Rec, klasa 6 C), 67 pkt. – V miejsce

8. Szczęśliwa bila (Klaudia Kukla, klasa 8 D), 75 pkt. – III miejsce

9. Tęczowe podwórko – gry i zabawy pędzlem malowane (Michał Wojakiewicz, klasa 2 C), 25 pkt.

10. Tu odpoczywamy, gdy chęć na to mamy (Zuzanna Kocjan, klasa 2 C), 31 pkt.

11. Zielona strefa (Borys Bulik, klasa 4 C), 129 pkt. – I miejsce

12. Zielone patio (Patryk Szydłowski, klasa 4 D), 81 pkt. – II miejsce

13. Żyj zdrowo na sportowo – szkolne gry korytarzowe (Wojciech Małysa, klasa 4 E), 60 pkt.

Prezentacja zwycięskich projektów, które zostaną zrealizowane w bieżącym roku szkolnym, znajduje się w ogłoszeniach bieżących w dzienniku elektronicznym Librus.

Z kronikarskiego obowiązku należy odnotować, że w głosowaniu pod hasłem I Ty możesz zostać Bohaterem szkoły wzięło udział 134 uczniów, co stanowi 17,44% całej społeczności uczniowskiej uprawnionej do głosowania. DziękujeMY