Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Bioróżnorodność ziemi” 

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Bioróżnorodność ziemi” 

Konkurs był skierowany do wszystkich Uczniów. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie makiety przestrzennej – przekrój ziemi – pokazującej rodzaje gleby, zwierzęta żyjące na ziemi i pod ziemią, roślinność. Do wykonania makiety można było wykorzystać materiały naturalne i surowce wtórne.

Wszystkie nadesłane prace są zgodne z tematem konkursu oraz odpowiadają ogólnym wytycznym dotyczącym formy. Uczniowie wykazali się starannością wykonania, kreatywnością, pomysłowością, zdolnościami plastycznymi, a także szeroką wiedzą o ziemi, zwierzętach żyjących w glebie, roślinności łąk i lasów.

Komisja konkursowa podjęła decyzję o przyznaniu następujących miejsc:

W kategorii klas 1 – 3

  • I miejsce – Olga Kułakowska z kl. 3c i Ida Kułakowska z kl. 1b
  • II miejsce – Pola Włodarczyk z kl. 3a i Magdalena Mięsowicz z kl. 3a

Wyróżnienia otrzymują:

  • Bartosz Łysek z kl. 2c
  • Julia Mirowska z kl. 3b

W kategorii klas  4 – 6

  • I miejsce – Wiktoria Jeziorska z kl. 4d
  • II miejsce – Maja Gos z kl. 4d

W kategorii klas 7 – 8

  • I miejsce – Filip Kula-Dzierżak z kl. 7e

Bardzo serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w ramach szkolnego projektu ekologicznego „Szkolny Ogród Czterech Żywiołów”.

Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”.

Baner akcji