Małopolskie Igrzyska Dzieci w Biegach Przełajowych – Nowy Targ 10.06.2021 r.

Małopolskie Igrzyska Dzieci w Biegach Przełajowych – Nowy Targ 10.06.2021 r.

Grafika przedstawiająca drużynę dziewcząt.

Dnia 10 czerwca 2021 r. odbyły się w Nowym Targu na lotnisku miejskim Małopolskie Igrzyska Dzieci w Biegach Przełajowych.

Nasze dwie drużyny dziewcząt – rocznik 2010 i młodsze oraz 2008 i 2009 r. wystartowały z
sukcesem na tych zawodach. Pomimo przygód podczas podróży na zawody – kłopoty z busem, przywitała nas piękna, słoneczna pogoda z cudownymi widokami na Tatry. Wiatr trochę przeszkadzał, ale nie naszym wysportowanym dziewczętom.

Jako pierwsze na trasę biegu na 800 m ruszyły: Emilia Morawska ( II miejsce indywidualnie), Klaudia Piecuch, Alicja Janowska, Ewa Uchwat, Emilia Zych i Emilia Pawłowska. Drużynowo wywalczyły II MIEJSCE.

Następnie na trasę o długości 1000 m udały się: Oliwia Zych ( I miejsce indywidualnie), Patrycja Dragow, Natalia Doniec, Joanna Pytel, Małgorzata Korpet i Julia Klęk. Po wspaniałej walce z przeciwnikiem, z wiatrem, dystansem, zdobyły taką przewagę punktową, która pozwoliła im stanąć na I MIEJSCU. Osobiście gratulował i dekorował dziewczęta Prezes MSZS pan Waldemar Gramek, były Dyrektor naszej szkoły.

Brawo za zaangażowanie, zdyscyplinowanie, walkę sportową i cierpliwość w oczekiwaniu na ostateczne wyniki.

Gratulujemy!!!