WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

1. Podręcznik: wydawnictwo Nowa Era cykl „Wielka przygoda” (podręczniki dostarcza szkoła)

2. Podręcznik do języka angielskiego „ Explore Treetops 1” + zeszyt ćwiczeń (dostarcza szkoła)

3.Podręcznik z ćwiczeniami do religii „Bóg jest naszym Ojcem” Wydawnictwo Św. Stanisława BM (zakupują Rodzice

4. Zeszyty: (oprawione i podpisane na okładce)

– do j. polskiego – cienka linia 16 kartek

– do matematyki – kratka 16 kartek

– do korespondencji – kratka 16 kartek

5. Teczka tekturowa z gumką na kserowanki i prace plastyczne

6. Piórnik, a w nim:

• 2 ołówki HB
  • gumka do mazania
  • klej w sztyfcie – podpisany
  • kredki drewniane
  • nożyczki metalowe z okrągłymi końcami – podpisane
  • strugaczka z pojemnikiem

7. Materiały plastyczne:

• farby plakatowe (7 – 12 kolorów) i 2 pędzle – gruby i cienki,
  • kubek na wodę
  • kredki świecowe
  • papier kolorowy
  • 2 bloki techniczne białe A-4
  • 2 bloki techniczne kolorowe A-4
  • 2 bloki rysunkowe A-4
  • plastelina

Wyżej wymienione materiały plastyczne należy umieścić w dużej tekturowej lub plastikowej podpisanej teczce.

WSZYSTKIE PRZYBORY POWINNY BYĆ PODPISANE DRUKOWANYMI LITERAMI.

8. Inne:

• halówki, worek na buty zamienne
  • strój na WF: biały podkoszulek, czarne spodenki gimnastyczne, skarpetki
  • strój na basen: kostium kąpielowy, czepek, klapki, szczotka do włosów oraz ręcznik
  • drugie śniadanie na długą przerwę (kanapki, picie)
  • ksero aktu urodzenia (prosimy o dostarczenie we wrześniu zarządzenie Dyrekcji)

INFORMACJE DODATKOWE

• Listy utworzonych klas pierwszych będą wywieszone na drzwiach wejściowych szkoły najpóźniej do 9 lipca.

• W razie potrzeby – indywidualne spotkania Rodziców uczniów klas pierwszych z wicedyrektorem szkoły Grażyną Dałkowską możliwe są w dniach do 23 lipca oraz od 23 sierpnia,  po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie.

( sekretariat szkoły: 12 644 24 75)

• Informacje na temat rozpoczęcia roku szkolnego będą wywieszone na drzwiach wejściowych szkoły i na stronie internetowej pod koniec sierpnia.

• Zapisy na nowy rok szkolny do świetlicy rozpoczną się w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

• 1 września 2021 r., po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, odbędą się zebrania informacyjne dla Rodziców uczniów klas pierwszych.