ŚWIĘTO DYNI

ŚWIĘTO DYNI

W  dniach 18-22 października obchodziliśmy w naszej szkole ŚWIĘTO  DYNI. Uczestniczyły w nim uczniowie klas 1-3, poprzez udział w zajęciach przyrodniczych, plastycznych  i ruchowych. Tematem przewodnim była oczywiście bohaterka tygodnia–DYNIA.

Dzieci uczestniczyły również w  konkursach plastycznych,  których efektem była ciekawa i budząca wiele emocji wystawka prac. Zobaczyliśmy na niej wiele kolorowych i bardzo pomysłowych zwierząt i postaci bajkowych, wkomponowanych w jesienne bukiety umieszczone w dyniowych wazonach. Każdy uczeń mógł  także  zrobić sobie zdjęcie w „dyniowej łodzi” lub poczuć się jak postać z bajki zasiadając w „dyniowej karocy”.

Mamy nadzieję,  że ten kolorowy tydzień, wprowadził dużo radosnych chwil  do naszych klas i  rozjaśnił korytarze  paletą jesiennych barw.

Zapraszamy  na fotograficzne sprawozdanie do galerii.