Jesień w „Ogrodzie 4 żywiołów”- październikowe love.

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Jesień w „Ogrodzie 4 żywiołów”- październikowe love.

Wraz z początkiem miesiąca ruszyliśmy energicznie do działań w ogrodzie
 

• odbyło się spotkanie sprzymierzeńców Naszego ogrodu. Nieliczne, ale niezmiernie pracowite grono osób wykonało wspaniałą pracę. Udało nam się zaimpregnować drewniany domek na narzędzia, zebrać nasiona kwiatów, dosypać kompost pod rośliny oraz je podlać. Każdy uczestnik miał możliwość zasadzić cebulkę tulipana. Pogoda nam bardzo sprzyjała. To był bardzo miły poranek. 
 
• w ramach projektu „Ogród z klasą”, klasy 2b oraz 3b wzięły udział w warsztatach, organizowanych przez panią Beatę Ligęza z krakowskiego Zarządu Zieleni Miejskiej, dotyczących wysiewu kiełków w słoiku. Za uczestnictwo w warsztatach uczniowie otrzymali, oprócz wiedzy praktycznej, upominki np. Mini kalendarz ekoogrodnika.
• na sam koniec wspomnę tylko, że Nasz ogród ozdobiły piękne i dorodne dynie, które rodzice uczniów Naszej szkoły dostarczyli w ramach tygodniowego Święta Dyni.