HALOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W LA

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

HALOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W LA

Dziewczęta na podium.

Dnia 6 marca na hali w Brzeszczach odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego U12 i U14 w lekkiej atletyce.

Medalistki tych zawodów:

  • kategoria – U12Klaudia Piecuch – II miejsce – skok wzwyż i III miejsce – 60mLaura Fekner – III miejsce – skok wzwyż

 

  • kategoria – U14Natalia Doniec – I miejsce – skok w dal, II miejsce – 60 ppł, III miejsce – skok wzwyżZuzanna Jastrzębska – I miejsce – kulaMaria Nowak – II miejsce – skok wzwyżMaja Szafrańska – III miejsce – kulaDnia 12 marca na hali Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego U16 w LA. Jedyny medal ( SREBRNY) dla SKS KUSY KRAKÓW zdobyła uczennica SP 91 Julia Klęk w skoku w dal.Gratulujemy!

Pin It on Pinterest