Finały Wojewódzkie w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży

Finały Wojewódzkie w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży

zdjęcie grupy osób

W dniach 25-26.04.22 w Myślenicach odbyły się Finały Wojewódzkie w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Pływacy „Jordana” świetnie spisali się reprezentując naszą Szkołę Podstawową nr 91 podczas Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W ramach Igrzysk Dzieci:

• Mateusz Piecuch zajął III m. st. motylkowym
  • Sztafeta 6x25m st. dowolnym chłopców zajęła III miejsce (M.Piecuch, M.Matyasik, M.Rusek, S.Trela, P.Szydłowski, A.Frączek)

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

• Mikołaj Stanisz zajął I m. st. dowolnym (Mikołaj na co dzień trenuje w „Fali” Niepołomice)
  • Sztafeta 6x50m st. dowolnym dziewcząt zajęła III miejsce (N.Szostak, A.Reguła, S.Herashymenko, Ł.Sołtysik, J.Kozioł, H.Kaczmarczyk)
  • Sztafeta 6x50m st. dowolnym chłopców zajęła II miejsce (O.Bień, B.Żak, P.Strzyżewski, P.Igor, S.Zarzycki, M.Stanisz)

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim startującym! 😁💪🏊‍♂️

puchar