Wycieczka do Parku Rozrywki Zatroland

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Wycieczka do Parku Rozrywki Zatroland

Dnia 6 czerwca klasa II d była na wycieczce w Parku Rozrywki Zatorland. 

 To wyjątkowe miejsce, w którym nauka staje się wspaniałą zabawą!  W Parku Ruchomych Dinozaurów wyruszyliśmy w podróż do prehistorycznych czasów, gdy na Ziemi panowały wielkie gady. Obejrzeliśmy ponad 100 dinozaurów, zobaczyliśmy, jak się poruszają i usłyszeliśmy ich groźny ryk. W Parku Mitologii wypłynęliśmy w rejs śladem greckich bogów i bohaterów. Zobaczyliśmy aż 46 figur przedstawiających najważniejsze postaci i przerażające stwory z greckich opowieści. Po rejsie przyszedł czas na sportowe zmagania w 3 parkach linowych. W Parku Owadów zobaczyliśmy 28 ogromnych owadów. Czekało tu na nas miasteczko ruchu drogowego, dom szalonego naukowca, ścianka wspinaczkowa, łódki oraz RobalCoaster. Lunapark to wspaniałe karuzele, ciekawe symulatory, kino 3D i 5D. Poczuliśmy się, jak prawdziwi archeolodzy uczestnicząc w warsztatach paleontologicznych. Ta wycieczka to niezapomniana przygoda. 

Pin It on Pinterest