Zakończenie roku szkolnego

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Zakończenie roku szkolnego

W piątek  24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2021/22.
 

Była to szczególna uroczystość, gdyż po raz pierwszy od trzech lat, uczniowie klas 1-3 spotkali się na hali, by wspólnie świętować  osiągnięcia i pożegnanie klas trzecich.  Po przemówieniu  pani dyrektor Doroty Sowy -Kołodziej  oraz pani dyrektor Grażyny Dałkowskiej nastąpił moment wyróżnień uczniów. Brawami i fanfarami zostali nagrodzeni uczniowie klas pierwszych i drugich. Wzorowi uczniowie klasy trzecich otrzymali złote tarcze, jako symbol wysiłku i docenienia osiągnięć w nauce. Nagrody i wyróżnienia otrzymali także uczestnicy ogólnopolskiego konkursu matematycznego i przyrodniczego. Na koniec  wakacyjny nastrój wprowadził nas  występ klasy 2d.
 
 

 

Pin It on Pinterest