Czas dla nadziei – festyn rodzinny

Szkoła Podstawowa Nr 91 w Krakowie

Czas dla nadziei – festyn rodzinny

grafika

Czas dla nadziei – festyn rodzinny

W najbliższą sobotę 02 lipca 2022 roku zapraszamy wszystkich uczniów pochodzących z Ukrainy, a obecnie uczących się w Szkole Podstawowej nr 91 w Krakowie na festyn rodzinny Czas dla Nadziei. Warsztaty sportowe, taneczne, plastyczne, a także występy artystów polskich i ukraińskich trwać będą od godz. 10:00 do 20:00 w krakowskim Parku Jordana. W czasie festynu wystąpią artyści z Teatru Starego w Krakowie. Caritas uruchomi punkt informacji dla potrzebujących, a profesjonalni medycy konsultacje medyczne i psychologiczne. Festyn adresowany jest do ukraińskich uchodźców, ale także do polskich rodzin, które goszczą przyjaciół zza wschodniej granicy.

Każdy uczestnik ma szansę wygrać jedną z dwudziestu elektrycznych hulajnóg.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

Szkolne Koło Wolontariatu Pomocny Dyzio

 

Pin It on Pinterest