TAJEMNICZY OGRÓD DLA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 7 listopada 2017r. uczniowie klasy 6a i 6b po raz kolejny wystawili spektakl „Tajemniczy ogród”.
logo przedsPrzedstawienie odbyło się na scenie Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida. Spektakl ten wzrusza, bawi, zmusza do refleksji, a przede wszystkim porusza serca wszystkich bez względu na wiek. Tym razem gościliśmy młodszą widownię.
Nasz występ zobaczyły dzieci z Przedszkola nr 96 os. Zielone 27, Przedszkola nr 107 os. Słoneczne 10, Przedszkola nr 93 os. Krakowiaków 18, Przedszkola nr 99 os. Stalowe 10, Przedszkola nr 105 os. Spółdzielcze 5 i Przedszkola 109 os. Urocze 9.
Każda grupa przedszkolna na pamiątkę spotkania otrzymała maskę teatralną. Powtórnie aktorzy zachwycili wspaniałą grą aktorską, a całość przedstawienia dopełniła muzyka oraz efekty specjalne.
Otrzymaliśmy gorące brawa.

Serdeczne podziękowania dla pani Dobrawy Branickiej oraz pana Waldemara Śliwy, za poświęcony czas, talent artystyczny i serce włożone w wykonanie masek teatralnych.

galeria zdjęć     film

Obsada: